Про нас


Київ - Велосипедне місто?

Багато хто відповість що ні, Київ далеко не велосипедне місто, знайде декілька десятків підтверджень, накшталт: холмистий рель'єф, немає велодоріжок, немає де залишити велосипед. І це насправді так. Дивно звучить, правда? Але є відчайдухи, піонери, які цілком свідомо, попри всі упередження, обирають велосипед як засіб пересування містом. Так вони є. Кожного дня кількість таких велосипедистів зростає - і це нас надихає.

10 років тому в Києві було 0 км велосипедних доріжок і одиниці велопарковок. У 2017 році в місті вже 58 км велодоріжок і вже декілька сотень велопарковок. А кількість велосипедистів суттєво зростає кожного дня. Хтось їздить велосипедом на роботу, а хтось обирає велосипед для прогулянки вихідного дня. Десять років тому в Києві не можливо було зустріти сім'ю на велосипеді, у 2017 році з появою примітивної велоінфраструктури - це стало реальністю.

Громадська організація «Київ - Велосипедне місто»

Спочатку існувала міська ініціатива декількох однодумців та велоактивістів, яких турбували питання розвитку велоінфраструктури Києва. Потім, об'єднання вже офіційно сформувало установчими зборами та зареєструвало у 2017 році громадську організацію. Реєстраційний номер запису в єдиному реєстрі громадських об'єднань Міністерства юстиції України - 1476039.

Що ми робимо?

Ми робимо прості речі: веломапа, посібник по велопарковкам, інспекція велосипедної інфраструктури, плакати, кишенькові ПДР для велосипедистів, які покращують життя велосипедистів Києва. Ми проектуємо, розробляємо, експериментуємо та спілкуємось заради того, щоб місто ставало більш зручним, зрозумілим і велосипедним. Київ має незліченний потенціал для велосипедизації, і ми намагаємось через реальні речі і дії, робити простір в місті більш зручним та привабливим для пересування велосипедом. Ми налагоджуємо комунікацію з місцевою владою, підприємцями та велосипедистами, щоб зробити Київ - велосипедним містом.

Таблица
П А Р Т Н Е Р И: