Інспекція велосипедної інфраструктури


альтернативный текст

Проблема

В своїй роботі, ми дуже часто зтикаємося з упередженою думкою, що "велосипед - це не повноцінний міський транспорт, а засіб для поїздок в парку і не більше". І тому створення велосипедної інфраструктури у більшості випадків було дуже дивним процесом з неоднозначним результатом. На жаль, зараз в кожного проектанта, будівельника та представника влади - своє уявлення, як має виглядати велосипедна інфраструктура в Києві. Хоча оновлені державні будівельни норми стали більш конкретними в критеріях уніфікації створення велосипедних доріжок. Але чомусь, всеодно кожен хто причасний до створення велоінфраструктури може трактувати державні норми на власний розсуд. І від цього в Києві з'являються велодоріжки з декоративної бруківки в парках, незанижені бордюри, відсутність дорожніх знаків та розмітки. Створюється інфраструктура, якою не зручно та не охоче користуються її цільова аудиторія - велосипедисти. Оглядаючи ту невелику кількість існуючої велосипедної інфраструктури, її можна окреслити однією цитатою: "Скільки людей, стільки й думок і стільки ж рішень".


альтернативный текст

Рышення

Щоб об'єктивно оцінити те, що вже існує зараз з велосипедної інфраструктури в Києві та неповторювати помилки в реалізації майбутніх проектів. Ми створили, на основі державних норм та стандартів інструмент для оцінки наявної та проектованої велосипедної інфраструктури. Це простий та систематизований перелік усіх необхідних елементів міської велоінфраструктури. Працюючи з таким інструментом, можна опираючись на фактичну інспекцію будь-якого об'єкту велосипедної інфраструкткури вести конструктивний діалог з комунальниками та проектантами щодо якості робіт або покращення стану наявних об'єктів.


альтернативный текст

Бланк Інспекції велосипедної інфраструктури завжди можна завантажити собі на мобільний або компьютер, ми розмістили його онлайн у вільному доступі:Також ми створили online форму, для зручного збору та зберігання проведених інспекцій в електронному вигляді. Тому будемо дуже вдячні кожному, хто внесе свої власні дані з проведених інспекцій.

Внести результати проведеної інспекції


Таблица
А В Т О Р И: Станіслав Райх, Іван Ніколєнко, Тетяна Козлова