Стандарти

альтернативный текст

Організація дорожнього руху

Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА разом з Департаментом Патрульної Поліції України, Центром організації дорожнього руху м.Києва, Комунальною корпорацією "Київавтодор", комунальним підприємством "Київпастранс" та громадською організацією "Київ - Велосипедне місто" розробили перший документ - стандартних рішень з організації велоінфраструктури Києва. В документі розтлумачені та прописані спірні та неоднозначні питання та визначення ДБН та ДСТУ у типових випадках організації дорожнього руху, які буксували розвиток веломережі міста і не давали змоги проектувати та реалізовувати більшість інфраструктурних рішень.

Затверджені стандарти ОДР велоінфраструктури Києва (PDF, 6 mb)

Технічні та будівельні рішення

Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА разом з Департаментом благоустрою, Центром організації дорожнього руху м.Києва, Комунальною корпорацією "Київавтодор" та громадською організацією "Київ - Велосипедне місто" розробили другий документ - стандартних технічних та будівельних рішень облаштування велосипедної інфраструктури міста Києва. В документі розтлумачені та розгорнуто прописані питання та визначення з ДБН та ДСТУ, що стосуються будівництва то облаштування якісної велоінфраструктури міста, також додано робочі креслення та схеми.

Затверджені технічні та будівельні рішення велоінфраструктури Києва (PDF, 12 mb)
Презентація технічних та будівельних рішень велоінфраструктури Києва (PDF, 9 mb)

Рекреаційні зони

Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА разом з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА та громадською організацією "Київ - Велосипедне місто" розробили третій документ - стандартних рішень з організації велоінфраструктури в рекреаційних зонах Києва. В документі вперше прописані спірні та неоднозначні питання та визначення ДБН та ДСТУ у випадках організації велосипедного руху в рекреаційних зонах. Нарешті затверджено і вводяться спеціальні дорожні знаки та розмітка, для позначення та маркування велодоріжок та веломаршрутів у рекреаційних зонах.

Стандарт велосипедної парковки

Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА разом громадською організацією "Київ - Велосипедне місто" відповідно до п. 3.1.6.2 Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва розробили та затвердили креслення єдиного стандарту велосипедної парковки для Києва.

Затверджений стандарт велосипедної парковки міста Києва (PDF, 1 mb)